Fitoi Kupën e Botës/ Berisha për Messin: Më i miri që ka qenë dhe më i miri që do të jetë ndonjëherë!

Fitoi Kupën e Botës/ Berisha për Messin: Më i miri që ka qenë dhe më i miri që do të jetë ndonjëherë!

10:48, 20/12/2022
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha i ka bërë elozhe kapitenit të ekipit kombëtar të Argjentinës Lionel Messi, pas fitimit të Kupës së Botës 2022 në Katar.

Më i miri që ka qenë dhe më i miri që do të jetë ndonjëherë!’, shkruan Berisha në Facebook, duke postuar edhe foton kur Messi puth Kupën e Botës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco