Weghorst rihap ndeshjen, minuta ankthi në Lusail

Weghorst rihap ndeshjen, minuta ankthi në Lusail

21:48, 09/12/2022
A+ Aa A-

Argjentina ka shënuar golin e parë dhe ka ngushtuar epërsinë e Argjentinës.

Wout Weghorst shënoi në minutën e 83-të për rezultatin 1:2,

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco