Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

Mesi afron gjysmëfinalet, 'Pleshti' dyfishon shifrat

Mesi afron gjysmëfinalet, 'Pleshti' dyfishon shifrat

21:39, 09/12/2022
A+ Aa A-

Argjentina ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Holandës.

Ishte Akuna që në minutën e 70` nxori një penallti, që në gol e konkretizoi Leo Messi.

Pas një gjuajte të mirë nga pika e bardhë, ylli i Argjentinës u tregua i saktë.

Rezultati aktual është 2:0 në favor të Argjentinës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco