Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

Tite njofton lamtumirën, brazilianët preferojnë një spanjoll për trajner të 'Seleçaos'

Tite njofton lamtumirën, brazilianët preferojnë një spanjoll për trajner të 'Seleçaos'

21:36, 09/12/2022
A+ Aa A-

Tite foli në konferencën për shtyp pas penalltive kundër Kroacisë që eliminoi Brazilin nga Katari 2022. Trajneri njoftoi dorëheqjen nga kombëtaren, ndërsa humbjen me Kroacinë e cilësoi si disfatë

Një disfatë e dhimbshme, por jam në paqe me veten time, është fundi i këtij cikli.Ky vendim është marrë që një vit e gjysmë”, tha ai.

Brazili do të nisë shumë shpejt një epokë e re dhe me interes të madh pritet të mësohet se kush do drejtojë Përfaqësuesen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco