Molina i jep avantazhin Argjentinës, nis festa latino-amerikane

Molina i jep avantazhin Argjentinës, nis festa latino-amerikane

20:37, 09/12/2022
A+ Aa A-

Argjentina ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Holandës.

Nahuel Molina shënoi në minutën e 35-të për rezultatin 0:1.

Mesi jep një pasim perfekt për Molina dhe mbrojtësi i cili nuk gabon dhe çon topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco