'Akt prej rrugaçi'/ Aktivistja kosovare kritikon gjestin e Granit Xhakës

'Akt prej rrugaçi'/ Aktivistja kosovare kritikon gjestin e Granit Xhakës

19:01, 04/12/2022
A+ Aa A-

Granit Xhaka ishte në vëmendjen kryesore në ndeshjen Zvicër-Serbi.

Ai u shpall lojtari më i mirë i takimit ku Zvicra triumfoi 3-2 dhe u kualifikua në 1/16-at e Botërorit, duke e eliminuar Serbinë.

Por, ai pati disa përleshje verbale e fizike me lojtarët serbë.

Në një moment, Xhaka kapi organin gjenital, duke ia “treguar” bankinës së Serbisë.

Ky gjest nga analistja Zana Avdiu u cilësua si i turpshëm dhe akt prej rrugaçi.

“Akti i Granit Xhakes, eshte per turp. Akt prej nje rrugaçi. Dhe, fatkeqesia eshte, qe asnje nuk la pa e shpernda ate foto. Pra, zero nivel, ne nje shtet te tane!”, shkroi Avdiu.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Messi 05/12/2022 12:43

Vetem nje rrugace dhe prostitute ordinere, qe i shet te gjitha dhe familjen, mund te shprehet si Zana!

Messi 04/12/2022 23:03

Aktivistja serbe me origjine shqiptare Zana Avdic (Avdiu) sulmon Granit Xhaken! Sulmi i saj ndaj shqiptareve, do ta kishin zili dhe shtypi nacionalist Serb!

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco