VIDEO/ Momenti kur Messi injoroi Lewandowskin po bën xhiron e rrjetit

VIDEO/ Momenti kur Messi injoroi Lewandowskin po bën xhiron e rrjetit

09:43, 01/12/2022
A+ Aa A-
Minutat e fundit të sfidës mes Argjentinës dhe Polonisë kanë dhuruar një episod shumë të veçantë.
 
Messi kishte marrë topin ndërsa ndaj tij bëri faull ai që i ka marrë vendin në radhët e Barcelonës si lideri i sulmit, Robert Lewandowski.
 
Gjyqtari vërshëlleu në ato çaste një faull për argjentinasin, i cili nuk u duk shumë i kënaqur nga ndërhyrja e lojtarit polak.
 
Levandovski u mundua të shfajësohej dhe shkoi t’i fliste, por Messi as që ktheu kokën drejt lojtarit të Polonisë, duke e injoruar plotësisht.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco