Kupa e Botës/ Irani dhe SHBA kërkojnë kualifikimin, publikohen formacionet zyrtare

Kupa e Botës/ Irani dhe SHBA kërkojnë kualifikimin, publikohen formacionet zyrtare

19:07, 29/11/2022
A+ Aa A-

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Iranit dhe Amerikës, e vlefshme për raundin e fundit të fazës së grupeve në Kupën e Botës.

Një sfidë mjaft e rëndësishme për të dyja kombëtaret, pasi do të zbulohet skuadra që do të shoqërojë Anglinë në fazën eliminatore të Botërorit (Uellsi ka një pikë dhe duhet të fitojë me tre gola diferencë dhe sfida Iran-SHBA të mbyllet në barazim për t’u kualifikuar).

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco