Lajmi i fundit

TASK FORCE/ 'Aktivisti', presioni mbi administratën e shtetit

VIDEO/ Holanda pothuajse e kualifikuar, de Jong shënon të dytin ndaj Katarit

VIDEO/ Holanda pothuajse e kualifikuar, de Jong shënon të dytin ndaj Katarit

17:18, 29/11/2022
A+ Aa A-

Holanda ka shënuar edhe golin e dytë 2-0 ndaj Katarit, në ndeshjen e vlefshme për raundin e tretë dhe të fundit në fazën e grupeve të Kupës së Botës.

Në minutën e 49’ ishte Frenkie de Jong ai i cili shënoi për “Tulipanët”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco