Portugali-Ganë/ publikohen formacionet zyrtare, radha e Cristiano Ronaldos

Portugali-Ganë/ publikohen formacionet zyrtare, radha e Cristiano Ronaldos

16:17, 24/11/2022
A+ Aa A-

Portugalia dhe Gana ndeshen me njëra tjetrën në “Stadium 974”, në sfidën e vlefshme për Grupin H të Botërorit të Katarit.

Luzitanët e drejtuar nga Fernando Santos në stol dhe Cristiano Ronaldo në fushë duan ta nisin në mënyrën më të mirë të mundshme këtë kompeticion.

Nga ana tjetër, Gana do të kërkojë që të dhurojë surprizën e tretë të këtij Botërori dhe të shpresojë në një kualifikim të mundshëm.

Për takimin që do të luhet në orën 17:00 janë publikuar formacionet zyrtare, që mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.  

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco