VIDEO/ Gazetarja ngacmon deputetët, Sadri Abazi: Ik moj goce ik, shih ndonjë të ri!

VIDEO/ Gazetarja ngacmon deputetët, Sadri Abazi: Ik moj goce ik, shih ndonjë të ri!

08:20, 14/09/2017

Fillimi i legjislaturës së re të Kuvendit të Shqipërisë është shoqëruar me hyrjen triumfale të deputetëve të rinj dhe të vjetër me veshje të reja dhe të kuruar në detaje.

Gazetarja Genta e Stop i ka bërë komplimenta disave prej tyre për elegancën, për veshjet e shtrenjta, për kollaren e bukur si në rastin e deputetit socialist Sadri Abazi.

Ja përgjigjet e tyre:


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment