FOTO/ Shihni si duket shtëpia superluksoze në Tiranë e deputetit socialist

FOTO/ Shihni si duket shtëpia superluksoze në Tiranë e deputetit socialist

21:02, 13/09/2017

Ai nuk kishte fatin të ishte ministër i kësaj qeverie, por jeta e tij nuk do të jetë më pak komode edhe pas kësaj…

Të paktën nisur nga fotot e apartamentit të tij që ligjvënësi posedon në kryeqytet.

Kjo supershtëpi i përket një deputeti të majtë, banesën e të cilit e ka “dekonspiruar”(pa dashje) arkitekti që i ka arreduar apartamentin, diku pranë kopështit Zoologjik.

Por edhe pse kurioziteti mund të jetë mjaft i madh, për arsye etike jemi të detyruar të mos i përmendim emrin

Fundja, apartamentin luksoz dhe komod ai e ka bërë për qejfin e tij, pasi me parë se të ishte një deputet ka qenë një biznesmen… mund ta ketë edhe trashëgimi nga gjyshi, ose ‘dhuratë’ nga njerëzit e gruas, po ç’rëndësi ka kjo…?!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Goni14/09/2017 11:07

E para nese nxirrni nje lajm jepni informacion te kompletuar, jo lajme me spond. E dyta nuk pash nedonje gje luksi nese e shihni ju na e thoni ku eshte kjo shpi ne europe eshte poshte mesatares. Behuni me serioza.

Jon Baboci14/09/2017 09:26

Duket si klinikë laborator veterinar. Qënka shtepi!!! Tall b...arkitekti me deputetin..hahahaha. Si i fitojne lekët ashtu i harxhojne. Mungon vetëm zona e sterilizimit. Cili kriç është ky " senator"?

Shto koment