Deputetja me të zeza e Kuvendit, që mbart dy dhimbje të mëdha

Deputetja me të zeza e Kuvendit, që mbart dy dhimbje të mëdha

12:25, 13/09/2017

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjën Tatjana Piro, ka qenë ndër deputete e veshur me të zeza gjatë seancave plenare të mbajtura në Kuvend. 

Deputetja ka nja dhimbje të madhe shpirtërorë, dhe arsyeja pse mban veshur të zeza është prej humbjes së djalit dhe vëllait pak kohë më parë, në një aksident tragjik.

Një ngjarje tepër e rëndë për një grua, të humbasë në të njëjtën ditë dy persona të rëndësishëm, djalin dhe vëllain, por deputetja Piro ka arritur t’ia dalë mbanë të mposhtë dhimbjen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment