Çfarë po ndodh me çiftin Kokëdhima?

Çfarë po ndodh me çiftin Kokëdhima?

23:06, 12/08/2017

Pas përjashtimit gati të dhunshëm që Edi Rama i bëri ish "tutorit" të tij nga Parlamenti, Koço Kokëdhima gjendet në çdo çast të ditës i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Brixhilda.

Dhe jo vetëm aq, por nga buzëqeshja dhe shikimi i saj plot admirim për sipërmarrësin dhe botuesin e suksesshëm, por jo politikanin me ngritje. Kokëdhima duket se frymëzohet më së shumti nga familja, por që deri më tani në politike mbetet një aspirant për sukses.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

emiri13/08/2017 18:18

u kujtua tani ne pleqeri,se me perpara e shoqja hante dajak dite per dite

Vetting Rama13/08/2017 06:55

Lajmi si "Colpo do Grazia", i deshtuar ne politike ben lajm se rri me gruan, e pastaj?? Kujt je be vone se cfare ben Koco Kokedhima, as ekonomia s'ka ndonje leverdi prej tije, biznesmen koti, sa ishte ne pilitike donte te legalizonte kanabisin, pra ti ulte cmimin dhe iku per lesh.

Shto koment