FOTO/ Rama publikon raportin e radhës, ja për çfarë ankohen qytetarët e Beratit

FOTO/ Rama publikon raportin e radhës, ja për çfarë ankohen qytetarët e Beratit

18:25, 12/08/2017

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesa dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit.

Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kështu problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me gjendjen e rrugëve dhe mungesën e ujit të pijshëm. Më pas vjen edhe mungesa e ujit në parcela.

STATUSI I RAMES

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Berat. Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Beratit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport?????????

Faleminderit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vetting Rama13/08/2017 06:35

O Berat! O Berat! Kendoj Ed Rama qe me nate.

Shto koment