VIDEO/ Kryebashkiaku Pjerin Ndreu paraqitet në Prokurorinë e Posaçme

10:02, 10/07/2024
A+ Aa A-

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu është paraqitur ditën e sotme në SPAK.

Nuk dihen arsyet se pse është thirrur Ndreu, por SPAK është duke hetuar në disa çështje që kanë të bëjnë me zonën e Lezhës dhe bashkinë që drejton Ndreu.

Vetëm dy ditë më parë, në SYRI TV, një biznesmen denoncoi Pjerin Ndreun se e kishte kërcënuar me vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco