Zhvillimet politike në Shqipëri/ Sali Berisha intervistë për AlbUkTv me gazetarin Martin Kiri të UniversAl

Zhvillimet politike në Shqipëri/ Sali Berisha intervistë për AlbUkTv me gazetarin Martin Kiri të UniversAl

16:59, 23/06/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka njoftuar se do të ketë një intervistë për kanalin AlbUkTv me gazetarin Martin Kiri të UniversAl, ditën e sotme në orën 18:00.

Të dashur miq, ju ftoj të ndiqni intervistën për AlbUkTv me gazetarin Martin Kiri të UniversAl në ora 17:00 me orën Britanike dhe orën 18:00 me të Shqipërisë’, shkruan Berisha në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco