Artan Hoxha: PD-ja nuk ka krizë lidershipi, ishte në prag të vetasgjësimit falë edhe përpjekjeve të regjimit, por e kaloi

Artan Hoxha: PD-ja nuk ka krizë lidershipi, ishte në prag të vetasgjësimit falë edhe përpjekjeve të regjimit, por e kaloi

08:50, 20/06/2024
A+ Aa A-

Analisti Artan Hoxha në studion e emisionit “Ora e Betit” në “Ora News” u shpreh se në Partinë Demokratike tashmë nuk ka krizë në lidership.

“PD-ja e ka të qartë se kush është kryetari i saj, kë ka kryetar të grupit parlamentar, kë ka Sekretar të Përgjithshëm.

PD-ja ishte në prag të vetëasgjesimit kjo me ndihmën edhe të regjimit.

Dhe tani e ka kaluar këtë fazë dhe është në fazëbn e rishëndoshjes dhe ardhjes në një formë të duhur që duhet të përballojë sfidën e zgjedhjeve të ardhshme”, u shpreh Hoxha.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco