Inceneratorët/ Balliu nxjerr FOTO-t dhe pyet Peleshin: Sa herë keni udhëtuar me Klodian Zoton, në Itali?

Inceneratorët/ Balliu nxjerr FOTO-t dhe pyet Peleshin: Sa herë keni udhëtuar me Klodian Zoton, në Itali?

18:04, 18/06/2024
A+ Aa A-

Shefi i Organizimit në PD, Klevis Balliu ka denoncuar me foto ministrin e Mbrojtjes, Niko Pelshi se është nyje e rëndësishme e funksionimit të korrupsionit.

Në postimin e tij në Facebook, Balliu ngre pyetje për Peleshin, se sa herë ka udhëtuar me Klodian Zoton, në Itali?

‘Inceneratorët kanë drejtuar dhe drejtojnë cdo eksponent të qeverisë’, shkruan Balliu.

Postimi i plotë:

Inceneratorët kanë drejtuar dhe drejtojnë cdo eksponent të qeverisë.

Niko Peleshi është një tjetër nyje e rëndësishme e funksionimit të korrupsionit.

Zoti Peleshi sa herë keni udhëtuar ju me Klodian Zoton, në Itali?

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco