Lajmi i fundit

LIVE/ Presidenti i PL, Ilir Meta konferencë për mediat

Djali i Gordanit  dhe  djali i Rahmanit...

Djali i Gordanit dhe djali i Rahmanit...

16:18, 18/06/2024
A+ Aa A-

Ylli Dylgjeri ka komentuar lajmin i cili po përbën skandal në Kroaci, ku flitet se kryetari i Kuvendit kroat ka marrë djalin e tij në avion qeveritar për të udhëtuar drejt Gjermanisë për të parë ndeshjet e kampionatit Euro 2024.

Dylgjeri ka bërë një paralelizëm me lëvizjet familjare që bën Edi Rama me avionë qeveritar dhe për këtë gjë në Shqipëri nuk ndihet askush.


Nga Ylli Dylgjeri

Në Kroaci po konsiderohet si një skandal politik, fakti që kryetari i Kuvendit, Gordan Jandrokoviç mori në avionin qeveritar djalin e tij për të parë ndeshjen kundër Spanjës. 
Në Shqipëri Kryeministri Rama e merr djalin e Tij normalisht, saqë Zaho është bërë profesionist dhe është gati të pilotojë Air Albanian...
A ndjehet kush këtu për Skandal në udhëtim?

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco