Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës Sali Berisha

VIDEO-FOTO/ Hajduti, hajduti, hidhen tymuese e flakadanë drejt bashkisë

11:32, 14/06/2024
A+ Aa A-

Me thirrjet ‘hajduti’, ‘hajduti’, protestuesit janë mbledhur para bashkisë së Tiranës kundër Erion Veliaj, duke kërkuar dorëheqjen e tij.

Më pas drejt bashkisë janë lëshuar tymuese dhe flakadanë, duke tensionuar situatën.

Ndërkaq protestuesit kën hequr edhe rrethimin e hekurt që kishte vendosur policia dhe bashkia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco