Investigimi i Piranjave/ Berisha: Dosja 184, të amnistuarit e Dumanit

Investigimi i Piranjave/ Berisha: Dosja 184, të amnistuarit e Dumanit

11:07, 14/06/2024
A+ Aa A-

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar pas investigimit të bërë nga emisioni Piranjat sa i përket detajeve të reja mbi vjedhjen e votave në zonën e Dibrës.

Berisha është shprehur në postimin  tij se dosja 184 e cila bëri bujë nga përgjimet e eksponentëve të lartë të politikës të së majtës, krerëve të policisë dhe kriminelëve të vendit të cilët kishin bashkëpunuar për të vjedhur zgjedhjet.

Postimi:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco