Lajmi i fundit

LIVE/ Banorët e Thumanës në protestë, bllokojnë autostradën Thumanë - Kashar

Alimehmeti: Bashkia Tiranë në vdekje klinike, vizioni i Erion Veliajt ka qenë vjedhja

Alimehmeti: Bashkia Tiranë në vdekje klinike, vizioni i Erion Veliajt ka qenë vjedhja

08:04, 14/06/2024
A+ Aa A-

I ftuar në Ora News, doktor Ilir Alimehmeti tha se kemi një bashki tiranë që është në vdekje klinike dhe që nuk bën asgjë, përpos shpërndarjes së certifikatave.

Alimehmeti: Kemi një bashki tiranë që është në vdekje klinike dhe që nuk bën asgjë, përpos shpërndarjes së certifikatave. Brenda këtij një viti kur opozita ka qenë aktive, kjo puna ka marrë hov dhe njerëzit tashmë shohin se cila është fytyra e vërtetë e Veliaj dhe me një këshill bashkiak që ka harruar që të bëjë punën e vet.

Vizioni i Erion Veliajt për Tiranës ka qenë vjedhja e financave publike. Në Tiranë shtohet taksa në mënyrë të vazhdueshëm, paguajmë edhe taksa jo ligjore. Ndërsa taksa tonë shkojnë për incenerator, që nuk ekziston.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco