Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Denoncimi/ Çim Peka: Ja prova që stafi i Lumirit largoi foton e Ibrahim Rugovës gjatë intervistës!

Denoncimi/ Çim Peka: Ja prova që stafi i Lumirit largoi foton e Ibrahim Rugovës gjatë intervistës!

21:41, 12/06/2024
A+ Aa A-

Gazetari dhe moderatori Çim Peka ka denoncuar me prova se si stafi i kreut të LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka larguar foton e Presidentit Ibrahim Rugova gjatë intervistës që u zhvillua në seli para pak kohësh.

‘E hoqën dhe e vendosën në një cep mbi një karrige në një ambient ngjitur ku stafi i Syri-t kishte improvizuar një mini regji. Lider nuk bëhesh duke fshehur liderët e vërtetë por duke mësuar prej tyre!’, shkruan Peka në Facebook.

Postimi i plotë:

Ja prova!

Per te gjithe skeptiket qe ishin mosbesues per largimin e fotos se Ibrahim Rugoves nga stafi i Lumirit ne interviste me mua, ja prova. E hoqen dhe e vendosen ne nje cep mbi nje karrige ne nje ambjent ngjitur ku stafi i Syrit kishte improvizuar nje mini regji.

Per rishtaret politik:

Lider nuk behesh duke fshehur lideret e vertete por duke mesuar prej tyre!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco