Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Rikthimi i vulës në PD/ Malltezi: Vendim i drejtë që mbron pluralizmin në Shqipëri!

Rikthimi i vulës në PD/ Malltezi: Vendim i drejtë që mbron pluralizmin në Shqipëri!

21:21, 12/06/2024
A+ Aa A-

E ftuar në ‘ngA Kalaja’, Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon në Partinë Demokratike, të drejtuar nga Sali Berisha.

Malltezi e quajti një vendim të drejtë pasi mbron pluralizmin në Shqipëri dhe e ka zgjuar PD-në për të pasur një rikthim të plotë dhe të shpejtë.

Malltezi: Një vendim i drejtë pasi mbron pluralizmin në Shqipëri. Të rejat janë pozitive. Deri tani duket si e konfirmuar pozitiviteti për sa i përket jetës. E kanë zgjuar dhe ka reaguar mirë. Shpresojmë se do të ketë një rikthim të plotë dhe të shpejtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco