Vendimi i Apelit për vulën/ Balliu : Nuk ndalet më uragani lirisë!

Vendimi i Apelit për vulën/ Balliu : Nuk ndalet më uragani lirisë!

15:25, 11/06/2024
A+ Aa A-

Pas vendimit të Apelit për vulën dhe logon e Partisë Demokratike ka reaguar me një shënim në facebook edhe shefi i organizimit në PD Klevis Balliu

Mesazhi

Nuk ndalet më uragani lirisë!

E drejta dhe sakrifica shpirtërore,historike e demokratëve nuk humbi po triumfojë.

Strategjia politike e Sali Berishës me rithemelimin e ktheu partinë në themelin e lindjes.

Korrupsioni, krimi organizuar dhe kryeministri me gjithë veglat e pështira kanë pësuar sot blackout.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco