Boçi: Merita i takon demokratëve të thjeshtë që sakrifikuan gjithçka!

Boçi: Merita i takon demokratëve të thjeshtë që sakrifikuan gjithçka!

14:50, 11/06/2024
A+ Aa A-

Reagimi i deputetit demokrat Luçiano Boçi pas vendimit të Gjykatës së Apelit për rikthimin e vulës dhe logos së PD-së në Partinë Demokratike.

"Më në fund një ditë e vërtetë për demokracinë! Partia Demokratike rikthehet në shtratin e misionin e saj natyral për kombin, familjen e besimin! Merita i takon demokratëve të thjeshtë që sakrifikuan gjithçka për këtë të vërtetë e të drejtë. Bashkimi vazhdon…"


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco