Mos e humbisni perlën e Kapexhiut: Vula e PD kthehet në shtëpinë e saj

Mos e humbisni perlën e Kapexhiut: Vula e PD kthehet në shtëpinë e saj

14:38, 11/06/2024
A+ Aa A-

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka reaguar në mënyrën e tij pas vendimit të Gjykatës së Apelit që e ka rikthyer vulën dhe logon e Partisë Demokratike, aty ku i takon, tek kryetari Sali Berisha.

Me anë të një punimi artistik, Kapexhiu i ka shkrirë në një vulën dhe kryedemokratin, Sali Berisha, siç edhe mund ta shikoni në foton e mëposhtme.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco