VIDEO/ Vendimi për vulën dhe logon, shpërthen festa në selinë e PD

13:54, 11/06/2024
A+ Aa A-

Simpatizantë dhe anëtarë të PD, pas vendimit të marrë nga Gjykata e Apelit, e cila i dha përfundimisht zgjedhje ngërçit të vulës, kanë nisur festën në selinë blu.

Dhjetëra simpatizantë janë dyndur në seli për të festuar atë që i ishte mohuar prej kohësh me padrejtësi nga drejtësia e pushtetit.

Pas tre vitesh luftë dhe përballje, më në fund vula është kthyer te demokratët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco