FOTO/ Festa e deputetëve dhe zyrtarëve të PD pas vendimit të gjykatës për çështjen e vulës

FOTO/ Festa e deputetëve dhe zyrtarëve të PD pas vendimit të gjykatës për çështjen e vulës

13:47, 11/06/2024
A+ Aa A-

Gjykata e Apelit bëri drejtësi pas shumë kohe, duke e rikthyer vulën e Partisë Demokratike aty ku i takon.

Tashmë kryetari legjitim i PD është Sali Berisha me një vendim të formës së prerë.

Vendimi u festua nga deputetët dhe zyrtarët e PD edhe në sallën e gjyqit, por edhe jashtë saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco