Vula rikthehet në Partinë Demokratike, Këlliçi: E drejta vonon, por nuk harron!

Vula rikthehet në Partinë Demokratike, Këlliçi: E drejta vonon, por nuk harron!

13:42, 11/06/2024
A+ Aa A-

Belind Këlliçi ka reaguar me entuziazëm pas vendimit të Gjykatës së Apelit, që ia riktheu vulën dhe logon e rrëmbyer prej vitesh, Partisë Demokratike të drejtuar nga lideri historik Sali Berisha. 

"E drejta vonon, por nuk harron, - u shpreh Këlliçi në Fb. - Përherë ka patur dhe do të ketë vetëm një Parti Demokratike. Mirënjohje përjetë demokratëve që e mbajtën në këmbë dhe e përjetësuan Partinë Demokratike të Shqipërisë! Tani të përveshim mëngët e të shkojmë bashkarisht drejt fitores së shumëpritur."

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco