VIDEO-Vula dhe logo e PD/ Gjykata tërhiqet për vendim përfundimtar

VIDEO-Vula dhe logo e PD/ Gjykata tërhiqet për vendim përfundimtar

12:43, 11/06/2024
A+ Aa A-

Trupa gjyqësore e Apelit është tërhequr në dhomën e Këshillit për të dhënë vendimin në lidhje me kërkesat dhe parashtrimet e bëra në seancën për çështjen e vulës dhe logos së Partisë Demokratike.

Trupi gjykues përbëhet nga relatore Alma Ahmeti e anëtarë Iliba Bezati dhe Elona Toro.

Ivi Kaso, përfaqësues ligjor Partisë Demokratike kërkoi që në nisje të seancës për vulën e Partisë Demokratike mos pranim të ankimit të Enkelejd Alibeajt.

Gjykata është tërhequr në dhomën e këshillimit për vendim përfundimtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco