'Edi Rama tani po përdor banditët e organizuar pasi keqpërdori bandën e SPAK dhe e ktheu në letër higjienike'

'Edi Rama tani po përdor banditët e organizuar pasi keqpërdori bandën e SPAK dhe e ktheu në letër higjienike'

12:54, 29/05/2024
A+ Aa A-

Jamarbër Malltezi, i burgosuri politik i Ramës dhe SPAK, ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit ku u sulmua barbarisht avokati i njohur Sokol Mëngjesi.

Malltezi, i cili së bashku me liderin e opozitës, Sali Berisha e kanë dhe avokat personal Sokol Mëngjesin, është shprehur se Edi Rama tani po përdor banditët e organizuar pasi keqpërdori bandën e SPAK dhe e ktheu në letër higjienike.

Kujtojmë se avokati, Sokol Mëngjesi po linte fëmijën në kopsht kur u rrah barbarisht nga tre persona të paidentifikuar. Sulmi dyshohet se u realizua me mjete të forta, leva e doreza metalike.

Autorët e kanë gjurmuar avokatin kur ka dalë nga banesa e tij në zonën e ish-Bllokut dhe i kanë zënë pritë.

Postimi:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco