Lajmi i fundit

Deklaratë e kryetarit të PD: Vendim i SIAC shton një kat në monumentin e korrupsionit dhe turpit te vendimit për përjashtimin e Sali Berishës

VIDEO/ Tonin Vocaj viziton në spital avokatin Sokol Mëngjesi

12:49, 29/05/2024
A+ Aa A-

Tre persona, të cilët ka dyshime se kishin planifikuar gjithçka, i kanë bërë pritë avokatit Sokol Mëngjesi dhe e kanë dhunuar, moment i cili është filmuar edhe nga kamerat e sigurisë në zonën ku ka ndodhur ngjarja.

Avokati ndodhet në spital për shkak të goditjeve me grushte e sende të forta. Mësohet se ai ka dëmtime dhe hemorragji në kokë.

Ndërkohë në Spital ku ndodhet avokati ka shkuar për vizitë edhe kreu i policisë së Tiranës Tonin Vocaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco