VIDEO/ Meta me sekretarin politik të Fierit: Do ta kthejmë vijën bregdetare të këtij Qarku në një atraksion turistik…

VIDEO/ Meta me sekretarin politik të Fierit: Do ta kthejmë vijën bregdetare të këtij Qarku në një atraksion turistik…

12:28, 26/05/2024
A+ Aa A-

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka ndarë një video në faqen e tij në facebook.

“Me Sekretarin Politik të Qarkut të Fierit, Luan Qato në kodrat mbi Divjakën e mrekullueshme duke diskutuar mbi planin e Partisë së Lirisë për Bujqësinë dhe Agroturizmin, si edhe për vijën bregdetare të Qarkut të Fierit”, shkruan Meta në postimin e tij.

Mesazhi:

Me Sekretarin Politik të Qarkut të Fierit, Luan Qato në kodrat mbi Divjakën e mrekullueshme duke diskutuar mbi planin e Partisë së Lirisë për Bujqësinë dhe Agroturizmin, si edhe për vijën bregdetare të Qarkut të Fierit, që është po aq sa e Sllovenisë, por e braktisur nga "Rilindja" për arsye klienteliste.

Me programin tonë konkret dhe plotësisht të realizueshëm do ta kthejmë shumë shpejt vijën bregdetare të këtij Qarku në një atraksion të jashtëzakonshëm turistik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco