Raportimi i SPAK në Kuvend, tango mes rilindasish!

Raportimi i SPAK në Kuvend, tango mes rilindasish!

13:19, 22/05/2024
A+ Aa A-

Nga Petrit Vasili/

SPAK po raporton në Kuvend, thënë ndryshe po pijnë një kafe mes rilindasish.

SPAK-u ju garanton që do ta mbroje Edi Ramën me mish e me shpirt.

Këta deputetët rilindas i garantojnë SPAK-ut mbështetje, lavdërime, përdëllime, përqafime.

SPAK-u ju kërkon deputetëve zgjatje mandatesh dhe vende të mira në gjyqesor, e te tjera e te tjera dhurata per vete.

Dhe i meriton dhuratat SPAK ndaj:

Kuvendoret rilindas lumturohen qe SPAK-ut i duhen 100 vjet per te thirrur Ramen qe ka ne kurriz 1001 afera mafioze.

Kuvendoret rilindas vetem "mahniten" nga SPAK-u qe i duhen kater vjet per te thirrur per muhabet Veliajn.

SPAK-u amniston krimet zgjedhore te Rames, ministrave, deputeteve, drejtoreve te policise dhe deputetet rilindas e admirojne.

Dhe tango mes tyre vazhdon.....

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco