Lajmi i fundit

LIVE/ Partia Demokratike tryezë për shpopullimin, efektet ekonomiko-sociale

‘Vjedhjet’ me ‘5D’, opozita vijon protestë sot te bashkia e Tiranës

‘Vjedhjet’ me ‘5D’, opozita vijon protestë sot te bashkia e Tiranës

08:24, 21/05/2024
A+ Aa A-

Opozita ka thirrur sërish një protestë gjatë ditës së sotme përpara bashkisë së Tiranës, kjo, në vijim të thirrjeve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit për protesta.

Skandalet e mëdha që çuan në arrestimin e një numri të madh drejtorësh të Bashkisë së Tiranë kanë sjellë edhe reagimin e banorëve të kryeqytetit, por jo vetëm.

Ndërkohë që çdo ditë opozitë dhe media denoncojnë skandale të tjera të vjedhjeve të pandalura nga drejtorët e bashkisë Tiranë të parave publike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco