Berisha: 'Piranjat' i heqin petët, lakrorit të takimit të Ramës me administratën në Athinë!

Berisha: 'Piranjat' i heqin petët, lakrorit të takimit të Ramës me administratën në Athinë!

12:23, 18/05/2024
A+ Aa A-

Kryetari i PD, Sali Berisha, ka vendosur të flasë sërish me pamje dhe jo me fjalë për të hedhur më shumë dritë mbi mitingun e Edi Ramës në Athinë me mijëra emigrantë, siç u trumbetua nga qeveria.

Berisha ka publikuar skenat që u regjistruan nga emisioni investigativ i SYRI TV, “Piranjat”, që i ndoqi me kamera zyrtarët shqiptarë që në nisje, tek pjesëmarrja në miting në Galatsi dhe deri te kthimi i tyre sërish pasdite në Shqipëri.

 “Piranjat i heqin petët lakrorit të takimit të Edi Ramës me administratën në Athinë”, shkruan Berisha duke publikuar videon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco