Balla nuk shkon në komision, Salianji e shpall në kërkim

Balla nuk shkon në komision, Salianji e shpall në kërkim

17:48, 15/05/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Komisionit Hetimor për TIMS Ervin Salianji i ka bërë thirrje ministrit të Brendshëm Taulant Balla që të paraqitet përpara komisionit për të diskutuar në lidhje me kërkesën e tij që dëshmia  e tij të merret me dyer të mbyllura.

‘Shpallim në kërkim Ballën, punonjësit e gardës ta gjejnë se ku është fshehur. Duhet të vijë. Pasi të vijë Balla dhe të marrë fjalën atëherë do flasim.

Ejani këtu dhe të flasim.

Nuk bëhet kjo me sufler dhe me njerëz që bëjnë si të shqetësuar. Kur të vijë ministri dhe ta parashtrojë kërkesën atëherë e vendosim’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco