Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Dhunë barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi

'Malet tona më të larta'/ Meta: Do ta bëjmë këtë tokë të bekuar nga Zoti një vend të begatë për 4 milionë shqiptarë

'Malet tona më të larta'/ Meta: Do ta bëjmë këtë tokë të bekuar nga Zoti një vend të begatë për 4 milionë shqiptarë

12:46, 22/04/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka uruar Ditën Ndërkombëtare të Tokës, me një video nga ngjitja e malit të Jezercës.

Do ta bëjmë këtë tokë të bekuar nga Zoti një vend të begatë dhe plot me shpresë për të jetuar 4 milion shqiptarë plus! Malet tona më të larta! Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Tokës!’, shkruan Meta në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco