‘Shqipëria u përket të rinjëve’, Meta nga Kruja: Më 27 prill, zëri i studentëve do të gjëmojë në Pallatin e Kongreseve

‘Shqipëria u përket të rinjëve’, Meta nga Kruja: Më 27 prill, zëri i studentëve do të gjëmojë në Pallatin e Kongreseve

08:51, 21/04/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta përmes një videoje nga Kruja me një studente në rrjetet sociale shprehet se me 27 prill zëri i studentëve dhe i të rinjëve do të gjëmojë në Pallatin e Kongreseve.

Postimi i Metës:

Këtu nga Kruja e mrekullueshme ju përshendesim me Besarën, studenten e Erisa Xhixhos kandidates tonë për zëvëndës presidente të Partisë së Lirisë.

Në 27 prill zëri i studentëve, i studenteve dhe i të rinjëve do të gjëmojë në Pallatin e Kongreseve.

Për 5 prioritetet e Partisë së Lirisë, që do ta bëjnë Shqipërinë me 4 milion shqiptarë plus.

Shqipëria u përket të rinjëve. Përshëndetje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco