Lajmi i fundit

Tiranë/ Vetëvritet me armën e shërbimit efektivja e policisë

Xhaferri demaskon ‘spiunin’ e Ballës: Ky ka dhunuar në qeli të rinjtë e FRPD që ishin në protestë

Xhaferri demaskon ‘spiunin’ e Ballës: Ky ka dhunuar në qeli të rinjtë e FRPD që ishin në protestë

11:40, 20/04/2024
A+ Aa A-

Kryetari i FRPD, Besard Xhaferri ka reaguar duke pasotuar foton e një prej policëve të infiltruar që ishin në protestë dhe arrestuan aktivistët e forumit.

Xhaferri është shprehur se i eksituar prej urdhërave të Taulant Ballës për t'u sulur drejt rinisë së lirë dhe guximtare që ka ngelur në këtë vend, ka shpalosur repertorin e tij prej rrugaçi.

Postimi:

Ky banditi i Taulant Balles ne foto ka ofenduar dhe keqtrajtuar aktivistët e forumit në qeli dje!

I eksituar prej urdhërave të Taulant Ballës për t'u sulur drejt rinisë së lirë dhe guximtare që ka ngelur në këtë vend, ka shpalosur repertorin e tij prej rrugaçi!

Shërbëtor ithtarë të diktaturës!

Sot do bëjmë detyrën si qytetarë me një kallëzim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco