Plehrat ‘pushtojnë’ bregdetin/ Berisha nxjerr VIDEO-n: Durrësi turistik

21:09, 17/04/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka denoncuar masakrën mjedisore që ka përfshirë bregdetin e Durrësit gjatë ditës së sotme.

Nga pamjet e publikuara nga Berisha në Facebook, dallohen plehrat që kanë pushtuar vijën bregdetare, në një kohë që presim të fillojë dhe sezoni turistik.

Durrësi turistik’, shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco