Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Dhunë barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi

Berisha uron Fitër Bajramin: Sjelltë paqe, begati, prosperitet dhe dinjitet

Berisha uron Fitër Bajramin: Sjelltë paqe, begati, prosperitet dhe dinjitet

10:38, 10/04/2024
A+ Aa A-

Kryetari i opozitës, Sali Berisha, uroi shqiptarët me rastin e ditës së Fitër Bajramit.

MESAZHI I PLOTË

Gëzuar Fitër Bajramin.

Të dashur miq, besimtarëve myslimanë dhe veçanërisht atyre që agjëruan, ju uroj Gëzuar Fitër Bajramin.

Zoti Mëshirëplotë ua pranoftë sakrificat dhe lutjet, sjelltë në familjet tuaja paqe, begati, si dhe për vatrën tonë të përbashkët, Shqipërinë, lehtësim të vështirësive, prosperitet e dinjitet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco