Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Investigimi i 'RAI 3', pse është friksuar Edi Rama?

Ish-prefekti i Kukësit Granit Gjana paraqitet në SPAK

Ish-prefekti i Kukësit Granit Gjana paraqitet në SPAK

13:13, 26/02/2024
A+ Aa A-

Ish-prefekti dhe ish-kryebashkiaku i komanduar i Kukësit Granit Gjana i shoqëruar nga avokatja mbërrin në SPAK.

Burime jo zyrtare thonë se e kanë njoftuar për tu pyetur.

VIJON...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco