Meta takon ish-presidentin e Sllovenisë dhe ish-presidentin e Kroacisë

Meta takon ish-presidentin e Sllovenisë dhe ish-presidentin e Kroacisë

10:50, 23/02/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me ish-presidentin e Sllovenisë, Stipe Mesiç dhe ish-prsidentin e Kroacisë, Borut Pahor.

Takimi është bërë në Stamboll, ku ish-presidenti shqiptar e ka bërë vetë me dije me anë të një postimi në llogarinë e tij në X. A ka ndarë një foto me dy  ish-presidentët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco