FOTO/ Shpresë dhe entuziazëm/ Protesta në SYRI-n e Felix Bilanit

FOTO/ Shpresë dhe entuziazëm/ Protesta në SYRI-n e Felix Bilanit

09:38, 21/02/2024
A+ Aa A-

Opozita shqiptare mblodhi mbrëmë në shesh mijëra protestues.

Protesta masive bëri jehonë edhe në mediat më të mëdha ndërkombëtare.

Ndërkohë, këto pamje pikante nga protesta janë realizuar nga fotoreporteri i SYRI-t, Felix Bilani.

Ndiqni më poshtë një kolazh me pamjet më të bukura të protestës kombëtare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco