Sula: Një mesazh i qartë, arrogancës së pushtetit dhe skeptikëve

Sula: Një mesazh i qartë, arrogancës së pushtetit dhe skeptikëve

09:17, 21/02/2024
A+ Aa A-

Dashnor Sula, deputeti i PD, e konsideroi "madhështore", protestën e popullit opozitar, që u mbaj dje në Tiranë. 

"Ndihem i mahnitur dhe i frymëzuar nga pjesëmarrja e lartë e qytetarëve në protestë, - shkroi z. Sula në Fb. - Opozita, populli opozitar i dha një mesazh të qartë arrogancës së pushtetit dhe të gjithë atyre skeptikëve se ka vdekur shpresa opozitare.

Opozita është e bashkuar dhe në këmbë për t'i prirë zemërimit te popullit të shtypur nga kjo mazhorancë dhe për t'i dhënë atyre alternativën më të mirë. Rinia është aty. E ardhmja është aty dhe sot ishte më e dukshme se kurrë."

Video e publikuar nga deputeti Dashnor Sula.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco