Paloka: Dilni sot në shesh, tregoni që jeni qytetarë të lirë dhe jo skllevër

Paloka: Dilni sot në shesh, tregoni që jeni qytetarë të lirë dhe jo skllevër

09:25, 20/02/2024
A+ Aa A-

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka u bëri thirrje qytetarëve që të dalin sot në shesh për të protestuar.

“Dilni sot në shesh.

Tregoni që jeni si gjithë evropianët e tjerë, qytetarë të lirë, me dinjitet e jo skllevër që mund t’ju shtypë e poshtërojë një diktatoruc lapangjoz si Rama!

Të keqen e kemi të gjithë tek dera.

Po nuk e ndalem sot, nuk do ketë të nesërme as për t’u penduar!” shkruan Paloka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco