Pas heqjes së çadrës, çlirohet dhe kryeministria nga perdja e zezë

Pas heqjes së çadrës, çlirohet dhe kryeministria nga perdja e zezë

20:42, 19/05/2017

Pas 90 ditësh edhe kryeministria është çliruar nga perdja e zezë që Edi Rama e kishte vendosur në hyrje të saj, që në 18 shkurt ditën kur opozita protestoi dhe vendosi të ngrinte ‘çadrën e lirisë’, që u hoq mesnatën e djeshme.

Siç edhe duket në videon e siguruar nga SYRI.net, punëtorët e ndërmarrjes së punëtorëve janë duke e hequr perden e zezë që mbulonte hyrjen e kryeministrisë.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ripjerdhja ( Rilindja)19/05/2017 20:51

Perde te zeze beri gjithe Shqiperine Edushka me hashashin me pa punesine me shendetesine me energjine .

Shto koment